Bizi Takip Edin!
WHATSAPP DESTEK HATTI
3D VECTRA İLE 3 BOYUTLU YÜZ VE CİLT ANALİZİ

Vectra M3 3D Fotoğraflama ve Simülasyon sistemi 6 adet 36 piksel çözünürlüklü fotoğraf makinası ile yüzünüzün en ince ayrıntısına kadar 3 boyutlu görüntülenmesine yardımcı 3 boyutlu görüntüleme ve simülasyon çözümüdür.

Yüze dolgu ve anti-aging uygulamaları

İşlen, yüzüne dolgu ve anti-aging uygulaması yaptıracak hastanın VECTRA 3D kamerasıyla üç boyutlu fotoğrafının çekilmesiyle başlıyor ve ardından, tedavi planlaması yapması ve tedavi sonrası beklenen görünümün üç boyutlu olarak hastaya gösterilmesiyle devam ediyor.

Başka birisinde çok beğendiğiniz ve çok isteyerek yaptırdığınız bir uygulama siz de hiç hoş durmayabilir. Sonuçta ortaya çıkacak görüntünün ayrıntılı anlatımı ile önceden bilgi sahibi olmak çok önemli.

Yüzünüzde yaptıracağınız ameliyatsız estetik bir uygulama geri dönüşümlü olsa da üzücü bir sonuçla karşılaşmamak için uygulama öncesinde hekiminize ne istediğinizi tam olarak anlatabilmeniz ve doktorunuzun tıbben nelerin mümkün olduğunu size göstermesi Vectra M3 3D ile görsel olarak mümkün.

Diğer Makaleler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam