Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
WHATSAPP DESTEK HATTI
 • 26/04/2019
  İdeal Burun Estetiği

  Artık ideal burun estetiği dendiği zaman her kadının hayali olan 'hokka burunlar' çoktan tarihe karıştı. Burun estetik operasyonlarında artık amaç, iyi nefes alabilen ve yüze uygun 'doğal' bir burun oluşturmak.

  Devamı
 • 25/04/2019
  Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır? Ameliyatta Ne Teknikler Kullanılır?

  Burun estetiği ameliyatları günümüzde en çok yapılan estetik ameliyatların başında gelir. Hem solunum sağlığı hem de görsel amaçlarla yapılabilen bu operasyonlar çeşitli teknikler kullanılarak yapılır.

  Devamı
 • 28/02/2019
  Thermal Welding ile Bademcik ve Geniz Eti Ameliyatı

  Thermal Welding ile bademcik geniz eti ameliyatı son zamanlarda kullanılmaya başlanan önemli bir teknolojidir.

  Devamı
 • 12/02/2019
  Burun Estetiğinde Burun Tiplerine göre Farklı Yöntem Uygulanır (Kalın Derili ve İnce Derili Burun)

  Her insan yüzünün tam ortasında bulunup görüntüsünü tamamen etkileyen burnunun en iyi şekilde görünmesini ister. Eğer doğal olarak ya da fiziksel sebeplerle yüzünüze yakışmayan bir buruna sahipseniz doğal olarak burun estetiği ameliyatı olmak isteyebilirsiniz. Fakat kafanızda oluşacak yüzlerce sorudan bir tanesi de burun estetiğiniz istediğiniz gibi olup olmayacağıdır.

  Devamı
 • 11/02/2019
  Burun Tipleri

  Burun estetiği tüm dünyada en fazla yapılan estetik ameliyatlardan biridir. Her yıl, binlerce insan estetik açıdan kendini daha iyi ve daha güzel görmek adına kozmetik imkanlar içerisinde belli bir arayışa girer.

  Devamı
 • 08/02/2019
  2019 Burun Estetiği Fiyatları

  Burun Estetiği Ameliyatı ile ilgili en çok merak edilen noktalardan biride ameliyatın maliyeti ve kişinin bütçesine uygunluğudur. Hastalar ameliyatı yapacak doktorun yetkinliğinden ve güvenilirliğinden emin olduktan sonra doğal olarak bütçelerine en uygun olabilecek seçeneğe yönelirler.

  Devamı
 • 30/01/2019
  Şu Ünlünün Burnu Olsun

  Her geçen gün artan estetik operasyonlarda en başı çeken operasyonlardan biri burun estetiği. Hastaların sıkça sordukları soruların başında burun estetiği ile sevdikleri, beğendikleri bir ünlünün burnuna sahip olup olamayacakları.

  Devamı
 • 30/12/2018
  Devlet Hastanelerinde ve Özel Hastanelerde Burun Estetiğini Sigorta Karşılıyor Mu?

  Burun estetiği son zamanlarda oldukça fazla insan tarafından talep edilmektedir. Günümüzde oldukça yaygın yapılan bir ameliyattır.

  Devamı
 • 30/11/2018
  Vertigo (Baş Dönmesi)

  Vertigo bir rotasyon hareketidir. Bu durum, eşyaların hastanın etrafında bir eksen çevresinde dönüyor hissi veya gözler kapalı iken hastanın eşyalar etrafında dönüyormuş hissi olarak da tarif edilebilir.

  Devamı
 • 30/10/2018
  Kulak Zarı Onarımı

  Timpanoplasti orta kulaktaki işitme problemlerinin giderilmesi için yapılan bir ameliyattır.

  Devamı