Bizi Takip Edin!
WHATSAPP DESTEK HATTI
 • 26/11/2022
  Tıkalı sinüslere balon sinoplasti

  KBB ve Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Oray Karaçaylı, sinüs tıkanıklığı tedavisinde uygulanan balon sinoplasti tedavisi hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için anlattı.

  Devamı
 • 26/11/2022
  Piezo Burun Estetiği

  Burun estetiği ameliyatlarında birçok farklı teknik kullanılmaktadır. İdeal buruna sahip olmak için göz önünde bulundurulması gereken bazı etmenler bulunmaktadır. KBB ve Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Oray Karaçaylı, hızlı iyileşme imkânı tanıyan piezo burun estetiği hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için anlattı.

  Devamı
 • 26/11/2022
  Burun estetiğinde geleceğin trendi; ''Ultrasonik şekillendirme''

  Piezo burun estetiği olarak da adlandırılan ultrasonik rinoplasti ile mikromotor rinoplasti, burun estetiği olmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. KBB ve Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Oray Karaçaylı, burun estetiğinde ultrasonik şekillendirmeyi anlattı.

  Devamı
 • 26/11/2022
  Burun Estetiği Nasıl Anlaşılır*

  Burun estetiği sonrası elde edilecek görünümün doğal ve yüz yapısına uygun olması çok önemlidir.
  KBB ve Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Oray Karaçaylı, burun estetiğinin anlaşılmaması için nelere
  dikkate edilmesi gerektiğini tüm ayrıntılarıyla sizler için açıkladı.

  Devamı
 • 05/08/2021
  Ataşehir Burun Estetiği Fiyatları 2021

  Burun estetiği burnun kıkırdak ve kemik yapısının şekillendirilerek (büyütülerek ,küçültülerek ya da şeklini değiştirerek) buruna yeni şekil verilmesi ameliyatıdır. Burun Estetiği ameliyatı nasıl yapılır? Ameliyat iki şekilde yapılır. Kapalı ve açık teknik.  Burun ameliyatı öncesi süreç nasıldır?  Ameliyat öncesi süreç doktorunuzla görüşme ile başlar. Bu görüşme hem sizin isteklerinizi ve bu ameliyat sonucundan ne beklediğinizi anlamanız hem de sizin doktorunuzu anlamanız açısından önemlidir. Ameliyat genel anestezi altında mı yapılmalı? Burun estetiği ameliyatını genel anestezi eşliğinde yapmak daha uygundur.  Konulan tamponlar rahatsız eder mi? Çıkarma İşlemi Çok Ağrı Verir mi? Ameliyat sonrası nasıldır? Ameliyat sonrası yatağınıza burun üzerine yerleştirilmiş, burunun şeklini korumasına yardımcı bir malzeme (atel) ve burun deliklerine yerleştirilmiş silikon tamponlar ile gelirsiniz. 

  Devamı
 • 05/11/2019
  3D VECTRA İLE 3 BOYUTLU YÜZ VE CİLT ANALİZİ

  Vectra M3 3D Fotoğraflama ve Simülasyon sistemi 6 adet 36 piksel çözünürlüklü fotoğraf makinası ile yüzünüzün en ince ayrıntısına kadar 3 boyutlu görüntülenmesine yardımcı 3 boyutlu görüntüleme ve simülasyon çözümüdür.

  Yüze dolgu ve anti-aging uygulamaları

  Devamı
 • 31/10/2019
  Ultrasonik Rinoplasti ile Mikromotor Rinoplasti

  Piezo burun estetiği olarak da adlandırılan ultrasonik rinoplasti ile mikromotor rinoplasti, burun estetiği olmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor.

  Piezo burun ameliyatı, ameliyatın daha verimli geçmesini sağlayan bir teknolojidir. Bu yöntem ile burun estetiği çok daha kolay ve başarılı bir hal aldı. Piezo cerrahi burun estetiği, ameliyat esnasında burun kemiklerinin çekiç ve kesici ile kırılması sürecinde motor sistemlerinin kullanıldığı, böylelikle burun kemiklerinin görülerek milimetrik ölçümler yapılabildiği ve ameliyat sonrası şişlik...

  Devamı
 • 26/04/2019
  İdeal Burun Estetiği

  Artık ideal burun estetiği dendiği zaman her kadının hayali olan 'hokka burunlar' çoktan tarihe karıştı. Burun estetik operasyonlarında artık amaç, iyi nefes alabilen ve yüze uygun 'doğal' bir burun oluşturmak.

  Devamı
 • 25/04/2019
  Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır? Ameliyatta Ne Teknikler Kullanılır?

  Burun estetiği ameliyatları günümüzde en çok yapılan estetik ameliyatların başında gelir. Hem solunum sağlığı hem de görsel amaçlarla yapılabilen bu operasyonlar çeşitli teknikler kullanılarak yapılır.

  Devamı
 • 28/02/2019
  Thermal Welding ile Bademcik ve Geniz Eti Ameliyatı

  Thermal Welding ile bademcik geniz eti ameliyatı son zamanlarda kullanılmaya başlanan önemli bir teknolojidir.

  Devamı
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et