Bizi Takip Edin!
WHATSAPP DESTEK HATTI
 • 16/06/2024
  Burun Estetiği Ameliyatı Kaç Saat Sürer? İşte Yanıtlar

  Burun estetiği ameliyatının kaç saat sürdüğü, ameliyat öncesinde nelere dikkat etmeniz gerektiği, kullanılan teknikler ve ameliyat süresini etkileyen faktörler gibi konuları ele aldık. Eğer siz de burun estetiği ameliyatı planlıyorsanız ve ne kadar süreceğini merak ediyorsanız bu yazıyı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Devamı
 • 16/06/2024
  Burun Estetiği Sonrası Nefes Alma Ne Zaman Düzelir? Tüm Ayrıntılar Bu Paylaşımda.

  Burun estetiği yaptırmayı düşünenlerin en çok merak ettiği konulardan biri de operasyon sonrasında nefes alma sorunlarıdır. Burun estetiği operasyonu sonrasında nefes alma ne zaman düzelir, nefes alamama durumları, nefes darlığı yaşatan durumlar, nefes alma egzersizleri ve uzman görüşleri gibi konuları detaylı bir şekilde inceledik.

  Devamı
 • 10/02/2024
  Burun Estetiği Yaş Sınırı Nedir?

  Burun estetiği yaş sınırı konusunu detaylı bir şekilde ele aldık. Hangi durumlarda yaş sınırının belirlendiği, profesyonel bir doktorun bu konudaki değerlendirmeleri ve bilimsel olarak var olup olmadığı gibi konular, burun estetiği için yaş sınırını dikkate almanın önemi ve önemsenmediğinde ortaya çıkabilecek durumlar hakkında bilgiler verdik.

  Devamı
 • 16/06/2024
  İstanbul'da En İyi Burun Estetik Doktoru

  İstanbul'da burun estetiği yaptırmayı düşünenler için, en iyi burun estetik doktorunu seçmek oldukça önemlidir. Bu yazıda, İstanbul'un en iyi burun estetik doktorunu bulmanıza yardımcı olacak önemli bilgileri ve İstanbul'da burun estetiği doktoru seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bulabilirsiniz.

  Devamı
 • 16/06/2024
  Burun Estetiği Fiyatları 2024 Yılında Ne Kadar?

  2024 yılına girerken, birçok insanın dikkatini çeken konulardan biri de burun estetiği fiyatlarıdır. Peki, yeni yılda burun estetiği fiyatları hangi faktörlerden etkileniyor ve neye göre belirleniyor? Devlet hastanelerinde ve özel hastanelerde bu fiyatlar ne durumda? Bu konuda daha fazla bilgiye ulaşmak için ise nereye başvurulabilir? Ayrıca, iyi bir doktor tercihi yaparak özel hastanelerde veya özel kliniklerde burun estetiği yaptırmanın avantajları nelerdir?

  Devamı
 • 16/06/2024
  İstanbul Burun Estetiği Yaptırmak İçin Avantajlı Bir Şehir mi?

  İstanbul burun estetiği için avantajlı mı? İstanbul burun estetiği fiyatları nedir? Merak ettiğiniz her şey için kapsamlı rehberimizi keşfedin.

  Devamı
 • 16/06/2024
  Burun Estetiği Hangi Mevsimde Yapılmalı? - Doğru Zamanı Seçmek

  Burun estetiği, yıllar içinde popülerliği artan bir estetik cerrahi prosedürüdür. Ancak, birçok kişi bu işlemi hangi mevsimde yapmanın en iyi olduğunu merak ediyor. Burun estetiği ameliyatı, mevsimlere ve kişisel tercihlere bağlı olarak farklı avantajlar sunar. Bu makalede, burun estetiği yapmanın en iyi zamanını belirlemenize yardımcı olacak önemli faktörleri inceleyeceğiz.

  Devamı
 • 14/02/2023
  Burun Dolgusu Nedir? Burun Estetiği Yerine Geçer mi?

  Burun dolgusu, ameliyatsız burun estetiği olarak bilinen uygulamalardandır. Cerrahi yöntemlere başvurulmaması sayesinde hasta konforu açısından ideal olan burun dolgusu burun şeklinin hedeflenen özellikleri kazanmasını sağlar. Cilt dolgu malzemelerinin kullanılmasıyla burnun hacminin değiştirilmesine imkân tanır. Cerrahi olmayan rinoplasti tekniği sayesinde hastaların burunlarıyla ilgili operasyonları daha kısa sürede tamamlamaları mümkündür.

  Devamı
 • 12/02/2023
  Burun Estetiği Hangi Durumlarda Yapılır?

  Burun estetiği ya da tıp dilindeki ismi ile rinoplasti, genel olarak mevcut burun görüntüsünden memnun olmayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra burnun işlevinde de sorun olduğu için burun estetiğine başvurulabilmektedir. Burunda yer alan kemik ve kıkırdak dokunun şekillendirilmesi ve yeni bir görünüme sahip olması için gerçekleştirilen estetik operasyondur.

  Devamı
 • 09/02/2023
  Burun Estetiğinde Revizyon Nedir? Nasıl Yapılır?

  Burun estetiğinde revizyon işlemi, rinoplasti sonrasında hastaların sonuçtan memnun kalmaması durumunda gerçekleştirilmektedir. Rinoplasti sonrasında meydana gelen asimetri, eğilme, yapı bozuklukları nedeni ile tekrar burun estetiği operasyonu gerçekleştirilmektedir. Bu operasyon genellikle yeni bir cerrah tarafından yapılmaktadır. Fonksiyonel ve görsel olarak problemlerin meydana gelmesine karşılık revizyon burun estetiği ile hayalinizdeki buruna sahip olmanız mümkün.

  Devamı
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam