Bizi Takip Edin!
WHATSAPP DESTEK HATTI
 • 14/02/2023
  Burun Dolgusu Nedir? Burun Estetiği Yerine Geçer mi?

  Burun dolgusu, ameliyatsız burun estetiği olarak bilinen uygulamalardandır. Cerrahi yöntemlere başvurulmaması sayesinde hasta konforu açısından ideal olan burun dolgusu burun şeklinin hedeflenen özellikleri kazanmasını sağlar. Cilt dolgu malzemelerinin kullanılmasıyla burnun hacminin değiştirilmesine imkân tanır. Cerrahi olmayan rinoplasti tekniği sayesinde hastaların burunlarıyla ilgili operasyonları daha kısa sürede tamamlamaları mümkündür.

  Devamı
 • 12/02/2023
  Burun Estetiği Hangi Durumlarda Yapılır?

  Burun estetiği ya da tıp dilindeki ismi ile rinoplasti, genel olarak mevcut burun görüntüsünden memnun olmayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra burnun işlevinde de sorun olduğu için burun estetiğine başvurulabilmektedir. Burunda yer alan kemik ve kıkırdak dokunun şekillendirilmesi ve yeni bir görünüme sahip olması için gerçekleştirilen estetik operasyondur.

  Devamı
 • 09/02/2023
  Burun Estetiğinde Revizyon Nedir? Nasıl Yapılır?

  Burun estetiğinde revizyon işlemi, rinoplasti sonrasında hastaların sonuçtan memnun kalmaması durumunda gerçekleştirilmektedir. Rinoplasti sonrasında meydana gelen asimetri, eğilme, yapı bozuklukları nedeni ile tekrar burun estetiği operasyonu gerçekleştirilmektedir. Bu operasyon genellikle yeni bir cerrah tarafından yapılmaktadır. Fonksiyonel ve görsel olarak problemlerin meydana gelmesine karşılık revizyon burun estetiği ile hayalinizdeki buruna sahip olmanız mümkün.

  Devamı
 • 07/02/2023
  Burun Estetiği Yöntemleri

  Burun estetiği, birçok kişinin burnunun yapısından memnun olmaması gibi nedenlerle başvurduğu bir estetik operasyon çeşididir. Tıp dilinde rinoplasti olarak da bilinen burun estetiği ile başarılı sonuçlar elde edilmesi mümkündür. Bu noktada burun estetiği yaptırmak isteyenler bu operasyonda tercih edilen yöntemleri merak ederler. Şimdi gelin, burun estetiğinde tercih edilen yöntemleri ve avantajlarını hep birlikte inceleyelim.

  Devamı
 • 05/02/2023
  Rinoplasti Nedir?

  Rinoplasti ya da burun estetiği, burun yapısından memnun olmayan bireylerin tercih ettiği estetik operasyonlar arasında yer almaktadır. Tıp dilinde rinoplasti olarak  ifade edilen burun estetiğinde en temel amaç burnun yapısındaki bozuklukların düzelmesini sağlamaktır. Burnun mevcut görünümünün düzeltildiği burun estetiği operasyonu, bu alanda uzman ve profesyonel estetik cerrahlar tarafından yapılmalıdır.

  Devamı
 • 27/12/2022
  Burun Estetiği Çeşitleri Nelerdir?

  Burun estetiği çeşitleri, hastaların sağlık durumuna göre tercih edilen farklı seçenekleri ifade etmektedir. Bu noktada önemli olan hastaya en uygun seçeneklerin belirlenmesi ve sağlıklı bir estetik çözümünün ortaya çıkarılmasıdır. Aksi takdirde sonuç pek de tatmin edici olmayacaktır. Aşağıda hastalara uygulanması muhtemel burun estetiği seçeneklerinin neler olabileceğini değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

  Devamı
 • 25/12/2022
  Burun Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Burun estetiği, hastaların görsel manada daha güzel olmak adına tercih ettikleri bir seçenektir. Buna ek olarak sağlıklı ve rahat bir yaşam sürmek için de burun estetiğinin tercih edilmesi zorunluluğu olabilmektedir. Tercih edilme nedeni ne olursa olsun bir rinoplasti uygulaması öncesinde hastaların aklında pek çok soru işareti vardır. Bu soru işaretlerini gidermek ve daha sağlıklı bir operasyon süreci geçirmekse hastanın elindedir. Yaptığınız araştırmaların bir sonucu olarak aşağıdaki soruları değerlendirin ve operasyonla alakalı bütün soru işaretlerinizi giderin!

  Devamı
 • 23/12/2022
  Burun Estetiği Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

  Burun estetiği fiyatları hemen her hasta açısından oldukça önemsenen konulardan bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de bir rinoplasti planlaması yapmadan önce maliyetin ne olacağı değerlendirilmelidir. Hekim için önemli olan hasta sağlığı ve operasyon başarısı olsa da maliyetleri değerlendirerek en başarılı çözümler için harekete geçmek gerekir. Peki, hastalar için operasyon başarısı kadar önemli bir detay olan burun estetiği fiyatları nasıl belirlenmektedir? İşte bütün merak edilenler!

  Devamı
 • 21/12/2022
  Kış Aylarında Burun Estetiği Riskli mi?

  Burun estetiği yaptırmak isteyen pek çok hasta kış aylarının bu operasyon için riskli olacağını düşünür. Havanın soğuk olması, grip riskinin bulunması ve diğer pek çok neden rinoplasti için risk olarak kabul edilmektedir. Peki, gerçekten de kış ayları burun estetiği için riskli dönemler midir? Şimdi bu çok önemli detayı değerlendirerek daha başarılı bir operasyon için değerlendirmelere göz atalım!

  Devamı
 • 19/12/2022
  Burun Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Burun estetiği, nefes alma fonkisyonunu gerçekleştirmeye yarayan burun ile ilgili en önemli işlemlerden bir tanesidir. Görsel anlamda daha ideal bir yapı ortaya çıkaran burun estetikleri aynı zamanda işlevsel sorunların da önüne geçmede başarılıdır. Genel manada güzel görünmek ve sağlık sorunlarını gidermek amacıyla tercih edilen rinoplasti uygulamalarında hekim tecrübesi, becerisi ve bilgi birikimi büyük önem taşır. Zira hedeflenen sonucun ortaya çıkmasında hekim bir numaralı aktördür. Peki, hekim işinin ehliyse bu durumda kusursuz bir sonuç ortaya çıkar mı? Burada iyileşme süreci ve operasyon sonrasında dikkat edilmesi gereken detayları önemsemek gerekir. İşte rinoplasti uygulaması ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler!

  Devamı
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam