Bizi Takip Edin!
WHATSAPP DESTEK HATTI
2019 Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği Ameliyatı ile ilgili en çok merak edilen noktalardan biride ameliyatın maliyeti ve kişinin bütçesine uygunluğudur. Hastalar ameliyatı yapacak doktorun yetkinliğinden ve güvenilirliğinden emin olduktan sonra doğal olarak bütçelerine en uygun olabilecek seçeneğe yönelirler.

Burun yüzün tam ortasında ve insanın çehresini en çok değiştirebilecek etmen olarak karşımıza çıkar. Burun insan yüzünün ifade şeklinde önemli bir unsurdur. Doğuştan, kalıtsal olarak veya kaza, düşme vs gibi nedenlerle burun yapısında bozukluklar olabilir ve bu yapısal bozukluklar nefes alıp verme, tat ve koku alma, horlama, uyku apnesi gibi kişinin hayat kalitesini düşürecek ve sağlığını olumsuz yönde etkilecek problemlere yol açabilir. Ya da burnundaki estetik gürünüm açısından sosyal hayatda özgüven kaybı yayaşayanlar olabilir. İşte bu sebeplerden dolayıda insanlar Burun Estetiği Ameliyatı yaptırabilirler.

İyi bir Burun Estetiği sonrası amaç kişinin kusursuz bir burna kavuşması olmamalıdır, amaç doğal ve estetik olarak farkedilmeyen bir burun olmalıdır. Artık 2019 ve son zaman Burun Estetiği trendi çok fazla oyuk ve kalkık olan, küçültülmüş artistik burunlar değildir.

2019 Yılında Burun Estetiği Maliyetini Etkileyen Unsurlar

Burun Estetiği Ameliyatlarında maliyeti belirleyen birçok ana unsur vardır.
Bunlar;

  • Doktorun Yetkinliği ve Tecrübesi'dir.
  • Ameliyatın Yapılacağı Kurum.
  • Ameliyatda Kullanılan Teknik.

Doktorun Başarıları ve Tecrübesi

Fiyatı belirleyen bu unsur, ameliyatın başarılı olmasını etkileyecek en önemli etkendir ve doğal olarak fiyata yansıyacaktır.

Burun Estetiği Tekniği

Hastanın burnunda yapılacak işlemler fiyatı etkileyecektir.

Ameliyatın Yapılacağı Kurum

Ameliyatın yapılacağı hastanenin teknik imkanları fiyat konusunda belirleyici olabilmektedir. Standart üstü uygulamaların olduğu bir kurumun fiyatlarının yüksek olması beklenebilirken daha mütevazi odaların ve uygulamaların olduğu hastanelerin fiyatları daha uygun olabilir.

Ama burada bir nokta önemli, özellikle çok ucuza bu işi mal edeyim derken başarısızlıkla karşılaşmamaya da dikkat edilmeli, yoksa ardı ardına düzeltme ameliyatlarına maruz kalınabilir.

Bu konuyu araştırın ve burun cerrahı seçiminde doğru bir karar verin. Doktorunuzun yaptığı önceki burun estetiği işleri size bu konuda bir referans olabilir. Burun estetiği fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için 05305746000 ve 02169694860 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz...

Diğer Makaleler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam