Bizi Takip Edin!
WHATSAPP DESTEK HATTI

BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI 2021

Burun estetiği ile burun yüz hatları ile uyumlu, doğal ve estetik bir görünüm kazanır, solunum yollarını daraltan bozuklukların ortadan kaldırılmasıyla rahat bir nefes sağlanmaktadır. Rinoplasti olarak da bilinen bu estetik operasyonlar, burnun hangi bölgesinin düzeltilmesi gerekiyorsa ona göre burnu şekillendirilir. Burun düzleştirilebilir, küçültülebilir veya büyütülebilir. Burun ucunun şeklinde değişiklikler yapılabilir. Bunun yanı sıra burun kemerindeki tüm anormal yapılar değiştirilebilir; eğrilikler düzeltilebilir, çukurlar ve tümsekler giderilebilir. Ayrıca soluk almamızda sorun oluşturan polip, sinüzit, burun etleri ve deviye septum gibi problemleri giderilir.

Bütün bu düzenlemeleri yapmak için burun iskeletini oluşturan yapıları düzenlemek gereklidir. Buruna şeklini yumuşak doku, deri, kıkırdak ve kemik doku verir. Burun kökü birbirine çatı şeklinde kenetlenmiş iki kemik tarafından oluşturulur. Bu bölüm oldukça sert ve sağlamdır. Burnun orta kısımlarından itibaren kemik yapılar yerini kıkırdaklara bırakır. Bu bölgeler de kemik bölüme göre daha yumuşaktır. Burun tüm fonksiyonları ve estetik görünümüyle bir bütün halindedir. Bu yüzden burun hem içi, hem de dışıyla birlikte ele alınmalıdır. Burundaki estetik sorunlar ile fonksiyonel sorunlar bir arada çözümlenmeye çalışılmalıdır. Burun estetiği kötü olursa, burnun fonksiyonları da kötü olur.

Tüm bu bilgilerin ışığında burun estetiği fiyatlarını etkileyen onlarca etmen vardır. Burun estetiği fiyatları operasyonun gerçekleştiği kliniğe ve tercih edilen hekime göre değişiklik gösterir. Burun bölgesine nasıl bir müdahale gerçekleştirileceği gibi unsurlar da burun estetiği ücreti noktasında belirleyici olabilir. Burnun ameliyata uygunluğu, hastanın beklentileri, burun içinde düzeltilecek diğer sorunlar ameliyat fiyatına etki eder. Ameliyatın hangi hastanede yapılacağı da fiyatı değiştiren etmenlerdendir. Ayrıca ameliyatı yapacak olan cerrahın tecrübesi & bilgi birikimi de fiyatı belirleyen önemli bir kriterdir.

Bu yüzden hasta muayene edildikten ve nasıl bir operasyon istediği anlaşıldıktan sonra bir fiyat belirlemek daha sağlıklı olur. Bizimle iletişime geçip ücretsiz randevu alabilir, muayeneniz ve beklentileriniz sonucunda bir fiyat aralığı belirleyebiliriz.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et